Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Hakkımızda

ARK GRUP


       ARK Grup, turizm, tercüme, reklam, tanıtım, organizasyon, danışmanlık ve eğitim hizmetlerini yürüten, kurum ve kuruluşların ürün ve hizmetlerini hedef kitlelerine aktarabilmeleri için gerekli olan tüm planlamaları ve bunların uygulamalarını gerçekleştiren, kendi alanlarında uzman şirketlerden oluşmaktadır.

        Ark Grup; değişen ve gelişen iç ve dış pazarları, yeni teknolojileri ve bunların doğurduğu yeni müşteri ihtiyaçlarını etkin bir şekilde takip ederek, ürün ve hizmetlerini geliştirip çeşitlendirmekte, kadrosunu hem nitelik hem nicelik olarak sürekli güçlendirmekte, doğru, kaliteli, güvenli ve süratli hizmet anlayışı ile kurulduğu ilk günden bu yana istikrarlı bir şekilde büyümektedir.

DÜNDEN BUGÜNE ARK GRUP

doğruyerdesiniz!.

Zaman zaman üniversitelere kariyer günlerinde girişimcilik ve hayata dair tecrübelerimi paylaşmak için konuşmacı olarak davet ediliyorum ve büyük bir zevkle de gidiyorum. Gençlere verdiğim temel mesaj şu oluyor; “Sabırla, kanunlara uyarak, helale - harama dikkat ederek istikrarlı bir şekilde işinizi severek yaparsanız, başarı kaçınılmazdır.” Aslında bu söylediğim şeyler ARK’ın kuruluş felsefe ve tarihçesini de özetlemektedir. 1991 yılında Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi Bölümü’nden mezun olduğum yıl Rusya’ya yaptığım ilk turlardan günümüze aynı heyecan ve prensiplerden ayrılmamaya özen gösterdim ve hep mutlu ve başarılı oldum. Tabi hayatta insanın çalışkanlığının yanında şansın da önemini hep vurgulamışımdır. Başarı için doğru zamanda doğru yerde olmak da çok önemlidir. Sizler de Turizm, Tercüme, Fuarcılık, iletişim ve etkinlik yönetiminde iyi hizmet almak istiyorsanız, sloganımızı tekrarlıyor ve diyoruz ki “doğruyerdesiniz.”

Ali Rıza KOÇ, kurucu